ת.ד.90001 עפולה
טל: 04-9598444
פקס: 04-9598400
צרו קשר לדף הבית הוסף למעדפים
מגידו

תעודת רישום בספר הזהב של קק"ל הוענקה לחנן ארז - ראש המועצה האזורית מגידו

בעקבות הכרזת אונסק"ו על מגידו כמרחב ביוספרי

 

יו"ר קק"ל, אפי שטנצלר, העניק לראש המועצה האזורית מגידו, חנן ארז, תעודת רישום בספר הזהב של קק"ל. "מצאנו לנכון לרשום אותך בספר הזהב, כחלוץ לפני המחנה", אמר אפי שטנצלר - יו"ר קק"ל לחנן ארז.

 

במהלך ישיבת דירקטוריון חגיגית, העניקו חברי דירקטוריון קק"ל, תעודת רישום בספר הזהב של קק"ל, לראש המועצה האזורית מגידו, חנן ארז. הענקת התעודה התקיימה כשבועיים לאחר שמועצת אונסק"ו העולמית הכריזה על חבל ארץ רמת מנשה, המשתרע על כל שטחה של המועצה האזורית מגידו והכולל בתוכו את פארק רמת מנשה ו-13 ישובי המועצה האזורית מגידו, כמרחב ביוספרי בארץ – מרחב השומר על איזון מושלם בין האדם לטבע, למען הדורות הבאים.

 

 

"קרן קיימת לישראל, יחד עם המועצה האזורית

 מגידו ותושביה, יזמו מהלך שתכליתו לשמר את אופיו של האזור. המטרה הושגה והאזור הוכרז על ידי אונסק"ו העולמית כמרחב ביוספרי, העונה על שורה של עקרונות וקריטריונים, הנוגעים לביוספרה של שיתוף ציבור תושבי המרחב, פיתוח בר קיימא, שמירה על ערכי טבע מגוונים, במטרה לאזן בין צרכי האדם העכשוויים, העתידיים וערכי שמירת הטבע", אמר יו"ר קק"ל, אפי שטנצלר והוסיף, "מצאנו לנכון לרשום אותך, חנן ארז, בספר הזהב, כחלוץ לפני המחנה. קק"ל תמשיך להוביל ולפתח, בשיתוף מועצות נוספות, אזורים ביוספריים נוספים, למען שיפור איכות החיים של תושבי מדינת ישראל".

 

ראש המועצה האזורית מגידו, חנן ארז, אמר לאחר קבלת התעודה: "טיפוח המורשת, רוח המקום ושיתוף הציבור, הינם מרכיבים מרכזיים ומכריעים בתהליכי המשילות האזורית. על כן פועלת המועצה לקידום שיתוף הציבור במנגנוני הפעולה הייחודיים למרחב הביוספרי".